ФОТО: Стомачни како од камен- Џенифер Лопез покажа брутална фигура

Пејачката и актерка, Џенифер Лопез иако има 50 години таа напорно работи на своето тело, а редовно ја посетува и теретаната.

Имено дека има брутално добра фигура покажа откако излезе од теретана, а папраците ја фотографираа.

Во преден план дојдоа нејзините стомачни, кои изгледаат како да се од камен.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2019 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега