ФОТО: Стоилов под посебна програма се подготвува за новата сезона

Ракометарите на Вардар интензивно се подготвуваат за стартот на новата сезона. Тоа најдобро го потврди капитенот на европскиот шампион, Стојанче Стоилов, кој реши овој пат да тренира индивидуално, бидејќи се уште се рехабилитира од незгодната повреда која го мачи веќе подолг период.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.07.2019 - 15:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега