ФОТО: „Старее како вино" - Кејт позираше во бикини и го покажа совршеното тело

Кејт Бекинсејл ги израдувала фановите позирајќи во виолетово бикини кое одвај го покривало телото.

Кејт овој викенд позирала во виолетов дводелен костим за капење и го соборила Инстаграм со лајкови и коментари од фановите кои инсистирале дека старее како вино. 

Позната е по својот ригорозен фитнес, јога или компликувани пилатес вежби кои ги изведува и снимките ги поставува на Инстаграм.

Минатиот октомври оваа 46-годишна актерка поставила видео кое станало ултравиларно, а на кое изведува многу тешка вежба за истегнување. Со малку труд, Кејт успеала да ја крене ногата преку глава додека лежела на клуба за вежбање.

 
 
 
View this post on Instagram

When a door closes, a window opens.or it should in a bathroom, if people have any manners at all

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on Feb 22, 2020 at 2:07am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 17:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега