ФОТО: Станија во провокативно издание ги истакна градите

Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија

„Мрзлива недела...ве сакам“ порача Станија, а под фотографијата се нижеа коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

☁️

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on Nov 9, 2019 at 1:37pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега