ФОТО: Станија и нејзиното момче разголени во кујна - парот повторно провоцира

Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил споделила фотографија во провокативно издание со своето момче Марко Марковиќ, со кој започна романса во реалното шоу „Задруга“.

Марко и Станија предизвикаа „бура“ на Инстаграм откако се фотографираа разголени во кујната во станот на Станија.

Ова било доволно нејзините следбеници да почнат да оставаат низа коментари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 14:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега