ФОТО: Српските коментатори добија ајвар, очекуваат стан и државјанство

Српските коментатори добија ајвар, очекуваат стан и државјанство.

Еден од двата српски коментатори кој се прослави по коментирањето на шампионот Вардар, Сретен Рашковиќ денеска сподели интересна фотографија од Охрид.

Имено тој добил тегла ајвар на подарок, а очекуваат заедно со Стеван Стевановиќ да добијат стан и државјнаство.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 22:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега