ФОТО: Српскиот пејач целосно изменет се појави на црвениот тепих - никој не го препозна

Едно од најголемите изненадувања на вечерашното доделување на регионалните музички награди во Белград го приредил пејачот и композитор Марко Кон.

Кога тој се појавил на црвениот тепих никој жив не го препознал.

Нова фризура, шик очила, моќно црно одело и накит во гангстерски стил. Навистина голема промена.

Marko Kon sa Tamarom Paunović, desno je model Helen Babić

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега