ФОТО: Српската водителка без шминка - Изгледа 10. години помладо

Познатата српска водителка Душица Јаковлевиќ покажа како изгледа без шминка со фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Мора да признаеме, изгледа многу помладо и поубаво.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 20:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега