ФОТО: Српската пејачка не го крие вишокот - Го покажа бујното деколте

Пејачката Индира Арадиновиќ-Инди е позната освен по добриот глас и по облините, па таа никогаш не се срами од вишокот туку гордо го покажува.

Така направи и со последната фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.08.2019 - 12:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега