ФОТО: Српската пејачка на работа дојде облечена како за на маскенбал

 

И додека некои дами на естрадата се познати по својот стил, некои знаат и да потфрлат во облекувањето и комбинациите. Ана Николиќ на работа дојде облечена како за на маскенбал.

Таа е во центарот на медиумите откако се омажи со раперот Раста, и се дозна дека е бремена. 

 
 
12.01.2017 - 08:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа