ФОТО: Српската пејачка Милица Тодоровиќ бремена- дали е ова доказ

Откако во јавноста се дозна дека српската пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар Стругар, двојката не престанува да ја интригира јавноста.

Сепак имаше и шпекулации дека нивната врска се прекинала под притисок на јавноста, па затоа „будно“ се следат сите нивни објави.

Сите се обидуваат да најдат дали се уште постои некаква врска помеѓу нив, па неодамна објава на Милица го „запали“ интернет.

Имено таа на „стори“ стави фотографија од наслоната страна на книга „Шашето дете од ден во ден“ со коментар дека ја нашла кај тетка и најслатката кинига на светот.

После оваа објава започнаа коментари дека таа е можеби бремена, додека пак други тврдат дека тоа е само доказ дека Милица е подготвена да стане мајка.

Сепак засега пејачката не се огласи, па останува да почекаме.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2020 - 12:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега