ФОТО: Српската пејачка ги збудале фановите со провокативна фотографија

Срспаката пејачка Сара Релјиќ ги полуде мажите со оваа фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега