ФОТО: Српската пејачка ги извади силиконите од градите - сега е целосно природна

Српската пејачка Тина Ивановиќ имаше силиконски гради, но тврди дека сега е целосно природна.

Пејачката која со години важи за една од најатрактивните, и извадиле имплантите и вели дека е најубава во природно издание.

„Естетски интервенции на телото повеќе не. Бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Мноу е поубаво кога си природен, природни ноктир, природна коса, природни гради....се природно“, изјавила атрактивната Тина.

 
 
 
View this post on Instagram

 #tinaivanovic

A post shared by Tina Ivanović (@tina_ivanovic_official) on Aug 20, 2019 at 2:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега