ФОТО: Српската пејачка даде голема сума пари за новиот стан - сосед ѝ е Новак Ѓоковиќ

Српската пејачка Милица Павловиќ седум години откако ја започна својата пејачка кариера реши да се почести себе си.

Имено некогашната учесничка во „Ѕвездите на гранд“ се поднови со луксузен стан вреден цело богатство.

Како што пишуваат српските медиуми станот има 90 метри квадратни во строгиот центар на Белград каде квадрат изнесува и до 3 илјади евра.

По проста математика таа за станот искеширала вртоглави 270 илјади евра и тоа без истиот да биде опремен.

Павловиќ освен што дала брдо пари за станот, таа за опремување на истиот искеширала 50 илјади евра, пренесува Папарацо Лов.

Нејзини соседи се Саша Ковачевиќ и Новак Ѓоковиќ.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Apr 15, 2019 at 8:57am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Apr 26, 2019 at 10:46am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 Wearing | @biljanatipsarevic

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Jun 9, 2019 at 12:49pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Wearing | @ninarajakatelier

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on Jun 25, 2019 at 1:40pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 23:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега