ФОТО: Српската актерка сакаше да изгледа секси, но годините си го направиле своето

Актерката Лидија Вукиќевиќ присуствуваше на одбележувањето на годишнината од списаниетo „Hello“ заедно со синовите, а за таа пригода избра сина тоалета отворена од страна под градите.

Иако таа на 58 години важи за една од најатрактивните актерки на сцената, се чини дека госините си го направиле своето.

Кожата веќе и е збрчкана и виси, па на ваквите креации во скоро време ќе треба да заборави.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.09.2019 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега