ФОТО: Српската актерка не старее - наполни 57 години, а изгледа како девојка

Српската актерка Лидија Вукичевиќ вчера наполни 57 години, а роденденот го прослави во кругот на најблиските, пишуваат српските медиуми.

Иако актерката ја гази шестата деценија, за неа времето одамна застанало.

Ако ги погледнеме нејзините фотографии и снимки од пред 30 години воп нејзината најголема популарност во серијата „Бољи живот“ во улогата на Виолета, а подоцна и во „Жикина династија“. каде ја играла Лилика, изгледа скоро идентично кко и денес.

Поеднакво е згодна е убава. Единствено што е променето на неа се нејзините гради, кои се поголеми, па многумина заклучиле дека ставила импланти.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.07.2019 - 13:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега