ФОТО: Србинка ги извади силиконите пред камера - блогерката не сака повеќе големи усни

Блогерката Тамара Калиниќ објави видео во кое се гледа како ги вади филерите од устата.

Имено, Тамара објаснила дека трендот со напумпани усни е одамна минато, како и дека таквите усни воопшто не ѝ се доапаѓаат.

-Навистина мислам дека моите усни не се преголеми, но сакам да ги извадам сите филери кои ги имам во нив. Мислам дека големите усни се минато. Ова навистина не е единствена причина порадо која сум во Амстердам - рекла Тамара и го снимила целиот процес.

Докторот ѝ рекол дека треба да помине некои време за усните да ѝ е намалат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 22:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега