ФОТО: Србин носи „кабриолет“ маска во автобус и стана хит на интернет

Белграѓанец стана хит на интернет, а голем дел од луѓето кои коментираат не можат да утврдат дали станува збор за „кабриолет“ маска или добар принт.

На фотографијата која се појави на социјалните мрежи и експрено се прошири, може да се види како повозрасен маж се вози во јавниот превоз.

И тука нема ништо необично, ако неговата маска е пресечена околу устата. Дел од луѓето кои коментираат велат дека не е првпат да го забележат во јавниот превоз со „кабриолет“ верзија.

U autobusu na liniji 50

Posted by Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva on Tuesday, 21 July 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.07.2020 - 21:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега