ФОТО: Србија е воодушевена од ќерката на српскиот пејач - ретко кој ја знае нејзината мајка, од нејзе ја наследила убавината

Групата Хурикејн ја „стресе“ Србија, а ќерката на пејачот Кнез, Ксенија Кнежевиќ, е главна тема во српските медиуми овие денови. И додека сите добро знаат како ѝ изгледа таткото, мноумина се прашуваат како изгледа мајката на оваа убавица. Еве го одговорот.

Ненад и Нина Кнежевиќ биле во брак цели 17 години, а од таа љубов се родиле Андреа и Ксенија.

Knez i Nina Knežević

Иако Ксенија мами воздишки каде и да се појави, веќе долго време е среќно зафатена.

Таа од 2015 година е во сериозна врска која планира да ја круниса со брак, а избраникот го крие од очите на јавноста.

 
 
 
View this post on Instagram

One su moje “Favorito” girls!  #hurricane #favorito #ksenijaknezevic #sanjavucic #ivananikolic #knez #bataspasojevic #fashionselection

A post shared by Knez (@kneznenad) on Nov 5, 2019 at 4:32am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 18:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега