ФОТО: Срамна слика во автобус на ЈСП

Вистински срам во автобус на ЈСП. На Ѕидот на сообраќаен срам е објавена фотографија на која се гледа како се оставени лушпи од ореви на седиште во автобус во Скопје.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.01.2020 - 14:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега