ФОТО: Сопственичката на најголемите гради на српската естрада позираше во бикини - мажите не трепкаат

Српската пејачка Јана Тодоровиќ важи за пејачка која има најголеми гради на естрадата, а сега ги покажа и во костим за капење.

Пејачката се разголе на летување во Дубаи, каде замина на одмор со семејството, а на Инстаграм веднаш почнаа бројни коментари наменети за нејзиниот изглед.

 
 
 
View this post on Instagram

 #sofiteldubaithepalm #dubai #jana #janavip2011 #serbiangirl #beogradnocu #bikinigirls #beach #vacation #summer

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on Aug 17, 2019 at 6:00am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега