ФОТО: Сопругата на славниот актер се прошета со влакна на нозете - девојките гневни "зошто си со неа"

13 години помлад од неа и никому не му е јасно како за сопруга ја избрал баш неа, но Хју Џекемен ја обожава.

Дебора Ли Фурнес се прошета низ улиците на Сиднеј со влакна на нозе.

 

 

 

14.09.2018 - 14:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега