ФОТО: Сопругата на славниот актер ги покажа стомачните - луѓето ја гледаат манекенката како хипнотизирани

Тина Кунаки (22) има ќерка со актерот Венсан Касел (53), а иако има породување позади себе, успеала стомачните мускули да ги доведе до совршенство.

Убавата манекенка со бразилски корени ги воодушевила сите, а нејзините милион следачи на Инстаграм не можат да поверуваат што гледааат.

Венсан Касел дури 30 години е постар од Тина Кунаки, па луѓето не можат, а да не се запрашаат што видела оваа убавица во него, иако ова на Венсан никако не му пречи и делува како да не чувствува таков вид на притисок од околината.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by tinakunakey (@tinakunakey) on Jul 5, 2019 at 6:04am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by tinakunakey (@tinakunakey) on Feb 16, 2020 at 1:37am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега