ФОТО: Сопругата на Кемал од Карасевда драстично се здебели по породувањето

Турската актерка Фахрие Евџан и сопруга на популарниот актер Бурак Озчивит се породи кон почетокот на пролетта и на свет донесе машко дете, а папараците во Турција ја уловија, како таа уште не успеала да ги симне килограмите.

Откако фотографиите се најдоа во медиумите и социјалните мрежи, коментарите се дека Фахрие во постпородилниот период е многу поразлична и изгледа како никогаш досега.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 09:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега