ФОТО: Сопругата на Дарко Лазиќ во танга - Бомба и по породувањето

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата избраничка Марина Гагиќ го искористија убавиот и сончев ден да се релаксираат покрај базенот, а таа сподели фотка со која докажа дека веднаш се вратила во форма по породувањето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.08.2019 - 13:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега