ФОТО: Сообраќајка кај Карпалак


Сообраќајна несреќа се случила пред малку на патниот правец Скопје- Тетово, кај Карпалак. Се судриле два автомобили.

Внимавајте со возењето, порачува возачот кој ја направи фотографијата и ја постираше на Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.08.2019 - 15:31
Фото: 
ѕид на сообраќајниот срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега