ФОТО: Соња Тарчуловска со емотивна порака за роденденот на својата ќерка - „Ти си нашиот живот“

Мелани, најстарата ќерка на Соња и Јохан Тарчуловски, наполни 15 години. Соња објави неколку фотографии од својата ќерка, од моментот кога ја земале од болница како бебе, додека била мала, па сè до денес.

„Мелани, како да беше вчера кога се појави на овој свет. Го паметам моментот кога те погледнав првпат. Ти си нашиот живот.Среќен 15-ти ќерко“, напиша некогашната пејачка на „Фејсбук“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега