Фото: Софија Вергара објави фотка стара 25 години - не е воопшто сменета

 

Освен што на оваа фотографија има друга боја на косата, ништо не е сменето кај неа. Софија Вергара со фотографија стара 25 години покажа дека старее како виното.

 

 

 

10.12.2017 - 12:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа