ФОТО: Софија Вергара целосно гола во када - „Изгледаш како божица“

Актерката Софија Вергара на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира гола, а за помалку од 24 часа заработи скоро 800.000 лајкови и многу комплименти од нејзините обожаватели.

Тоа е всушност постара фотографија направена за време на едно снимање и ова не е прв пат Софија да објавува фотографии од минатото за да потсети на некои настани.

Таа со своите следбеници често споделува фотографии од снимање во минатото, најчесто оние од 90-тите години на минатиот век, а нејзините обожаватели и кажуваат дека и денес, кога има 48 години, изгледа исто толку заносно.

 
 
 
View this post on Instagram

#tbt @vanityfair cover !! #palmsprings @annieleibovitz @sergenormant @michaelsmithinc @ctilburymakeup

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Oct 15, 2020 at 11:32am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2020 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега