Фото: Со марама на главата Елена Ристеска прошета низ Дубаи

Македонската поп-пејачка Елена Ритеска деновиве ужива во убавините не Дубаи, од каде веднаш по пристигнувањето своите фанови ги почести со интересни фотографии.

Со цел да ја испочитува арапската традиција, Елена позираше со марама на главата. Веднаш почнаа да се нижат само позитивни коментари.

Како ви се допаѓа?

 

 

 

12.02.2018 - 14:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа