ФОТО: Со кореографија Комити од запад се простија со Саздо


Со корегорафијата истакната на западната трибина на Филип Втори Арена на мечот на Вардар со Пјуник Комити и од својата трибина се простија со својот друга Саздо кој беше убиен додека чекаше автобус во Автокоманда.

 

 

 

19.07.2018 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега