ФОТО: Со голи гради девојка од Австралија навива за Перо Антиќ

Оваа девојка од Австралија со името на Перо Антиќ на градите порачува,  капитенот на кошаркарската репрезентација на Македонија да игра на Ол Стар викендот

21.01.2014 - 22:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега