ФОТО: Снеже Велков со „силиконски“ усни

Водителката Снеже Велков се пожали на социјалните мрежи дека добила херпес на усните. Таа објави фотографија и се шегуваше на своја сметка дека со херпсот изгледа како да ѝ е зголемена усната.

„Кога животот ти дава херпеси ти глуми дека си ставила силикони на усните“, вели водителката.

 

 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.08.2019 - 12:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега