ФОТО: Снег низ Македонија - проблеми во сообраќајот

Струмица - Берово

Стража

Стража

Крушево

Пехчево

14.10.2021 - 10:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега