ФОТО: Смачкани возила- утринава тешка сообраќајка кај „ТЦ Скопјанка“

Во сообраќајна несреќа се судрија патнички автомобил и комбе.

Според првичните информации патниците се здобиле со полесни повреди, а интервенирала и Брза помош.

Сообраќајот подолг временски период беше во прекин во овој дел од Скопје.

Повеќе информации во текот на денот.

23.06.2021 - 09:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега