ФОТО: Славната актерка има тело какво секоја жена би посакала - има 54. години, а сега покажа како изгледа во бикини

Американската актерка Елизабет Харли, една од најзгодните жени на светот и ден денес плени со изгледот и шармот. Таа има 54 години, а изгледа двојно помладо, односно своето тело неретко го објавува на социјалните мрежи.

Елизабет овој пат позираше во краток тексас шорц и горен дел од костим за капење. Бујните гради е во преден план на фотографијата, а стомачните мускули и негуваната кожа привлекле поебно внимание.

 
 
 
View this post on Instagram

Spring has sprung #stayhome 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Apr 24, 2020 at 12:11pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.05.2020 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега