ФОТО: Скршена од болка - ова е првата фотографија од сопругата на Шабан

Ова е првата фотографија од сопругата на Шабан по трагедијата.

Направена е од српски Курир.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 17:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега