ФОТО: Скопјанката Елеонора топлес на балкон - градите ги прекри со рацете

Манекенката Елеонора Миљковиќ која беше дел и од реалното шоу „Задруга“ на својот Инстаграм профил постојано споделува провокативни фотографии.

Сега отиде чекор напред и објави фотографија на која гола позира на својот балкон. Но, она што го разочара машкиот пол е што вешто ги сокрила интимните делови на фотографијата.

Сепак, нејзиниот совршен задник доаѓа до израз.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 08:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега