ФОТО: Ским си такав си!

Убаво му кажа...

18.12.2013 - 10:31
Фото: 
Навалица

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега