ФОТО: Сѐ е спремно за празниците во домот на Брена - нејзиниот син Виктор покажа како украсиле

Лепа Брена и нејзиното семејство се подготвени за новогодишните празници, а сега покажаа и како го украсиле својот дом.

Виктор Живојиновиќ на Инстаграм објавил фотографија од елката која се наоѓа во нивниот дом.

Кај Лепан Брена во домот доминираат златната и сребрената боја, како и белата, а на прозорците ставила снегулки. Многу нејзини фанови биле воодушевени кога виделе како Живојиновиќ украсиле дома.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 22:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега