ФОТО: Ситуацијата на протестот за „Монструм“ ескалираше - демонстрантите ја нападнаа полицијата

Ситуацијата на протестот за „Монструм“ ексалираше. Демонстрантите почнаа да маваат со секакви предмети кон полицијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2021 - 14:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега