Фото: Сите зборуваат за лицето на пејачот - тој призна дали направил операција

Пејачот Милан Станковиќ покрена полемики за тоа дали направил естетски зафат на лицето. 

Сепак, пејачот вели дека за се е заслужен тренингот и здравиот начи на живот.

 

 

 

20.06.2018 - 17:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега