ФОТО: Сите во продавницата гледале во оваа жена - носи совршена комбинација, но од долниот дел луѓето со солзи се смеат

На прв поглед, оваа дама можеби и премногу се средила за одење во супермаркет, но чекајте да го видите долниот дел од фотографијата.

Сигурно сме дека дамата од фотографијата била уверена дека целиот маркет гледа во неа поради фустанот кој супер ѝ прилега, но за жал, причината за тоа е сосема поинаква.

Иако целата комбинација е како што треба, еден детаљ е многу важен, а тоа е дека фустанот е проѕирен.

Некој ја фотографирал на пазарење, па фотографијата станала хит.

Zbog ovog detalja bila je glavna zvezda radnje

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 09:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега