ФОТО: Сите велат дека црвено добро ѝ стои - ова бикини едвај издржа под облините на пејачката

Лидија Бачиќ, сплитска пејачка изненади со фотографии во бикини на Инстаграм.

„Облините може да бидат опасни, но не се забранети“, напишала пејачката под фотографијата.

Погледнете како ѝ прилега и црно бикини. Пејачката „убива“ со облините:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Black sand...black swan... #planetlille #istasiglas #nevereverphotoshop #lidijaposvuda

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLESinger (@lidijabacic_lile) on Sep 2, 2018 at 2:09am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Obline-mogu biti opasne ali nisu zabranjene! #planetlille #istasiglas #nevereverphotoshop #lidijaposvuda

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLESinger(@lidijabacic_lile) on Sep 2, 2018 at 4:22am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.02.2019 - 11:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега