Фото. Сите очи вперени во сопругата на фудбалерот на Светско - ретко се појавува во јавност

Сите очи вперени во сопругата на фудбалерот на Египет Мохамед Салах со која е во брак од 2013. година и има ќеркичка. Таа секогаш го бодри, но ретко се појавува во јавност, а изгледа вака.

 

 

 

 

17.06.2018 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега