ФОТО: Сите ја знаат без облека на себе - српската стриптизета со марама на глава позираше пред манастир

 

Српската стриптизета и сопственичка на неколку ноќни клубови во Србија Бранка Блек Роус која се прослави откако влезе во едно реално шоу ја изненади јавноста откако се појави во малку поинакво издание за неа.

Имено српските медиуми пишуваат дека таа често јавноста имала прилика да ја гледа речиси гола играјќи околу шипка, а овој пат таа се појавила во сосема неочекувано издание.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on Jan 26, 2019 at 12:04pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

#ekskluzivnortvpink#blackrosevip #brankablackrose#ekskluzivno.rtvpink

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on Mar 4, 2019 at 2:52pm PST

Таа влегувајќи во манастирот Острог во Црна Гора била речиси потполно облечена од глава до пети и прекриена со марама на себе со што била речиси непрепознатлива за јавноста.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on Jul 10, 2019 at 1:47pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2019 - 21:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега