ФОТО: Синовите на Тони Михајловски “како од мајка родени“ на плажа на Тасос

Синот на македонскиот актер Тони Михајловски, Александар, објави фотографија на својот Фејсбук профил, на која тој и неговото помало братче Максим, позираат комплетно голи.

Синовите на Тони Михаловски, се на летен одмор на Тасос, заедно со девојката на Александар, Наталија и сопругата на Тони, Александра. Тони, на својот профил на Фејсбук објави дека тој ги фотографирал своите синови кои голи се прошетале низ плажата.

Оригиналната фотографија од храбрите момчиња погледнете ја тука.

најчитано сега