ФОТО: Синот на Цеца се разголе, па се фотографираше - позираше после интервенција поради проблеми со кичмата

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ ги добил сите осум професионални борби во боксерската кариера и не планира да запре.

Во исчекување на наредниот предизвик во рингот, Вељко решава здравствен проблем со кој се соочил.

Српскиот боксер се жали на проблеми со кичмата, поради што, во склоп на рехабилитацијата, редовно посетува физиотерапевт.

После една масажа, разголен, Вељко се фотографирал и истата фотографија ја споделил на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 21:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега