ФОТО: Синот на Цеца се разголе - го одглуми ликот од нејзиниот спот

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на која е полу гол на својот Инстаграм профил, па предизвика лавина на коментари упатени до него и неговата мајка.

Според коментарите тој е сон на многу девојки, а доказ за тоа е неговата последна фотографија на која се гледаат сите дефинирани делови од неговото тело, како и тетоважите на него.

 
 
 
View this post on Instagram

Idi dok si mlad #tigerblood

A post shared by SERBIAN ACE  Српски Ас (@veljkoraznatovic) on Sep 30, 2019 at 6:08am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.10.2019 - 21:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега