ФОТО: Синот на Цеца ја запроси девојката со прстен од 10.000 евра

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ со прстен од 10.000 евра.

 

 

 

14.11.2018 - 20:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега